کلمه عبور :
رمز عبور :
پرسش و پاسخ
عناوین کلی
آیا محققان غیر حوزوی را نیز به این پایگاه خواهید افزود؟

در حال حاضر این پایگاه اختصاص به محققان حوزه دارد ولی بر آنیم به زودی برنامه ای برای تعمیم این پایگاه به محققان غیر حوزوی نیز ارائه دهیم

آیا ممکن است مراحل عضویت یک محقق را به اختصار توضیح دهید؟
هر محقق پس از ورود به پایگاه میتواند در قسمت عضویت، مشخصات خود را وارد کند، پس از بررسی صحت اطلاعات درج شده، نام کاربر و کلمه عبور مورد نیاز محقق به پست الکترونیکی­اش ارسال می­شود که بوسیله آن خواهد توانست صفحات مربوط به خود را ورود اطلاعات کند.
آیا نظارت دقیقی بر کمیت و کیفیت اطلاعات وارد شده از طرف پایگاه اعمال می¬شود؟

همانطور که می دانید پایگاه­های اینچنینی غالباً نظارت اوّلیه (که همان تأیید یا ردّ همه اطلاعات وارد شده است) را انجام نمی­دهند چرا که به خودروز آمد بودن پایگاه لطمه می­زند امّا کنترل روزانه همه اطلاعات وارد شده و همچنین ویرایش­های ضروری از مسلّمات اینگونه پایگاه­هاست که ما نیز همان انجام خواهیم داد.

آیا یک محقق می¬تواند خود را از طریق اینترنت اقدام به عضویت در پایگاه و ارائه اطلاعات خود کند؟

بله، همانطور که می دانید این پایگاه اوّلین پایگاه خود روز آمد مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی است، ما این امکان را در پایگاه قرار داده­ایم که هر محقق بتواند مراحل عضویت، ورود اطلاعات و ویرایش آن را بدون حضور در مرکز و تنها از طریق اینترنت انجام دهد.

اطلاعات وارد شده در پایگاه چگونه و در چه زمانی جمع آوری شده است؟

اطلاعات موجود توسط فرم های ده صفحه ای کاغذی و در مدت بیش از چهار سال جمع آوری شده است و همه اطلاعات توسط خود محققان نوشته شده و صحت آن امضاء شده است.

چگونه می توانم در پایگاه نخبگان جامعه المصطفی (ص) العالمیه عضو شوم؟

برای بدست آوردن جواب مناسب به قسمت عضویت پایگاه مراجعه نمائید

چه نوع اطلاعاتی از محققان در پایگاه آمده است و آیا همه اطلاعات یک محقق در اختیار کاربران قرار می¬گیرد؟

همه اطلاعات شخصی و علمی هر محقق توسط فرم­های ده صفحه ای جمع آوری شده است، این اطلاعات طبقه بندی شده و اطلاعات علمی و عمومی هر محقق در اختیار همه کاربران قرار می گیرد، دیگر اطلاعات (همچون اطلاعات تماس و ...) تنها در صورت نیاز مراکز و مؤسسات و با ضوابط خاصی در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.

فرم ارسال سوال

StarCaution
نام و نام‌خانوادگی
شماره تماس *
آدرس میل *
پرسش *